PROMESA – prodej a výroba plošných spojů

Založte svou techniku na spolehlivých tištěných spojích

Využijte tištěné spoje nejvyšší evropské kvality. Svým zákazníkům nabízíme jednovrstvé, dvouvrstvé i vícevrstvé varianty. Dodáváme DPS od tradičního výrobce ZVT Print Banská Bystrica. Profesionální výroba plošných spojů je klíčovou činností této společnosti už od roku 1979.

tel:
+420 775 328 881
fax:
+420 469 666 667
e-mail:
v.mihulka@promesa.cz
web:
www.promesa.cz
  • 5. května 282
  • Chrast
  • 538 51
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabízíme DPS produkty a služby

Sháníte tištěné spoje špičkových vlastností? Využijte nabídku naší společnosti PROMESA. Dodáváme desky plošných spojů od tradičního výrobce ZVT Print Banská Bystrica. Zajišťujeme výrobu plošných spojů přímo na míru vašim aplikacím. Na základě zadaných požadavků vypracují naši odborníci detailní grafický návrh řešení. Ten následně zhmotníme ve výrobě do podoby tištěného spoje vysokého standardu kvality. Produkci organizujeme v malých a středních sériích. Věnujeme se také výrobě v kusovém množství, zaměřené na prototypy.

Dodáváme jednovrstvé, dvouvrstvé i vícevrstvé tištěné spoje

Výroba plošných spojů je v naší společnosti zaměřena na tři základní varianty – jednovrstvé, dvouvrstvé a vícevrstvé DPS. Základním materiálem je FR4 - epoxidová pryskyřice a skleněná tkanina v tloušťce od 0,4 do 3,2 mm. Pro využití v jednodušších aplikacích si můžete zvolit jednovrstvé plošné spoje. Dvouvrstvé spoje je už možné využít i pro náročnější aplikace. Jednotlivé vodivé vrstvy jsou spojovány pomocí prokovů, což výrazně zvýší složitost a integraci celého zařízení. Vícevrstvé plošné spoje jsou určeny pro vysoce sofistikovaná zařízení. Nejčastějším řešením jsou čtyřvrstvé desky, rádi vám ale dodáme i stále oblíbenější šestivrstvé varianty. Součástí naší nabídky je rovněž POOL panelizace.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce